לשירותכם:

04-8811700
אנחנו איתכם גם ב:
slide1
slide2

tanalogo

TANA – טנה – מפסולת לערך

חברת TANA הינה חברה פינית בבעלות פרטית המספקת פתרונות בטכנולוגיה חדשנית לניהול פסולת מוצקה בשילוב עם מערכות בקרה וניטור.
TANA שמה לעצמה מטרה – לשפר את העסק של הלקוח ולאפשר לו להגדיל את ההכנסות – מפסולת לערך וזאת באמצעות טכנולוגיה חדשנית בתחום.

TANA היא שחקן מוביל בתחום של פיתוח מערכת בקרה חשמלית, המשפרת את ביצועי מכונות, כל המוצרים ניבנו כייחודים בתחומם, והם נועדו להיות פשוטים, חזקים, חסכוניים ואמינים.

TANA מבססת את הפיתוח הטכנולוגי והשירות שלה על משוב מלקוחות בשילוב עם רמה גבוהה של ניסיון הנדסי. עקרונות מפתח בפעילותה של TANA הם אמינות, אוריינטציית לקוח, היענות ושיפור מתמיד. לאחר שהתחרתה על נתח שוק עם חברות בינלאומיות גדולות, חברת TANA הצליחה לבדל את עצמה ולזכות באמון הלקוחות שלה על ידי הסתמכות על ערכי ליבה אלה. העובדה, כי TANA מנהיגה כעת את שוק מכבשי המטמנות בשווקים רבים בעולם היא עדות חזקה להצלחה שלה. TANA מכוונת לאותה מטרה עם מגרסות TANA ואכן כיסוי השוק שולש בעשור האחרון.

מוצרי TANA מופצים בלמעלה מ 70 מדינות בחמש יבשות שונות.

חברת ציוד בע"מ הינה היבואנית הבלעדית בישראל של TANA. פנו אלינו ואנו נשמח להתאים לך ציוד מתוצרת TANA המתאימה לדרישות האישיות שלכם.

לעיונכם סקירה חלקית בדבר המגוון הרחב והעשיר מתוצרת TANA.