לשירותכם:

04-8811700
אנחנו איתכם גם ב:
TANA - טנה מגרסות פסולת

TANA- מגרסות פסולת מסדרת הכריש

פשוט, חזק, גמיש וחכם
מגרסת הפסולת של TANA היא מגרסה ראשית ומגרסה משנית בחבילה אחת. לא תצטרכו להשקיע כסף במכונות נפרדות לתהליכים ספציפיים. מגרסת הפסולת multiuse TANA מסוגלת לעמוד בסטנדרטים שלך עכשיו ובעתיד.
מגרסות פסולת מסדרת הכריש מתאימות לצרכי הייצור שלך. הם זמינות בדגמי מעקב או סמיטריילר, שמועברים בקלות מאתר לאתר, או ממוקמות באופן מקומי במתקן שלך. המגרסה החשמלית מתאימה באופן מושלם לפעילות באתר שלכם או בקצה הקדמי של התהליך או כמגרסה משנית, שיכולה לטפל אפילו בחומר הקשה ביותר.
מגרסות פסולת TANA הן לא רק השקעה לטיפול בסוג חומר אחד בלבד. זו מכונה מסוגלת לטפל בסוגים רבים ושונים של חומרים, כדי לענות על צרכיך. ענף הפסולת הוא סביבה שמשתנה ללא הרף עם דרישות משתנות תדיר. ברגע שהמחשב שלך מסוגל להפוך כל זרם פסולת לערך, אתה יכול להיות בטוח, כי ההשקעה תשלם עבור עצמה בתוך זמן קצר

יעילות ותפוקה גבוהה
מגרסות פסולת כריש של TANA יכולות לצמצם עלויות תפעול ולשפר את הרווחיות של התהליך הקיים שלכם. במקרים רבים מגרסה כזו יכולה להחליף יחידות מרובות וליצור תהליך עבודה במכונה יחידה. סביבת עבודה כזאת היא פחות פגיעה ונתונה לפחות זמן השבתה.
מגרסות פסולת מדגם כריש של TANA פועלות ברחבי העולם בתנאים תובעניים ביותר ומעורבת בתהליכי הפיכת פסולת מסוגים שונים לחומר בעל ערך גבוה ביותר.

טכנולוגיית TANA לחיתוך וגריסה
מגרסת הפסולת של TANA גם חותכת וגם גורסת בו זמנית, כך היא מסוגלת לטפל בחומרים הבעייתיים ביותר כגון: מזרנים, שטיחים, צמיגים ופלסטיק .

הסכין
ב- TANA יצרו סכין בצורת ריבוע, שעובד כמו מספריים עם חומרים, שצריך לחתוך ובו זמנית זקוקים לכוח מוחץ כדי להיגרס. הסכין נותן למפעילים ולמנהלים רגיעה מוחלטת בעת קבלת סוגי פסולת שונים לעיבוד. במגרסות אחרות מזרן קפיצי אחד יכול להפסיק את הייצור כולו, כשהוא נתקע במגרסה. הכריש של TANA שומר על רצף בעיבוד החומר.
מגרסות פסולת הכריש של TANA נותנות לך את האפשרות להתמקד בחומרים קשים ולייצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אחד החומרים הקשים ביותר למגרסות הם צמיגים, עם מגרסת TANA הגריסה כולה נעשית במכונה אחת ומחולקת לשני תהליכים אחד PRE-SHREDING והשני גריסה.

מגרסות פסולת כריש מספקות לך את מגוון החלקיקים הרחב ביותר במגרסות פסולת –
"גודל חלקיקים נדרש במעבר אחד"
בעת יצירת RDF באיכות גבוהה, SRF או חומר גלם אחר, אתה צריך הפוך את זרם הפסולת שלך למוצר סופי בגודל המתאים לשימוש חוזר, או אפילו לצורך הפיכתו לדלק. טכנולוגית מגרסת הפסולת של TANA מאפשרת לך לשנות בקלות את היחידה העיקרית שלה, כדי להתאימה בדיוק לצרכיך. כדוגמא אתה יכול להשתמש באחד ממסכי plug-in כדי למזער את oversizes ולהבטיח תוצרת בגודל נכון במעבר אחד של גריסה.

"אני מחליט מה את המכונה תעשה"
למגרסות פסולת הכריש קיימת יכולת להתאים את גודל החלקיקים באמצעות מסכים המגיעים במגוון רחב של גדלי רשת. המסך מותקן מתחת לרוטור בקיר הצדדי וניתן לשנותו בקלות בכל פעם באתר. כאשר יש צורך בגריסה ראשונית, ניתן להסיר את המסך. המסך ניתן לשינוי בפחות מ -10 דקות ללא כל כלים מיוחדים. מגרסות הפסולת של TANA לא רק טובות בגריסת חומר לחלקיקים בגודל רצוי, אלא גם מצטיינות בטרום גריסה וצמצום גודל החלקיקים.

ציטוט של דברי לקוח על TANA
"חיפשתי מגרסה ל- PRE-SHREDING אך נתקלתי בכריש של TANA והבנתי את כוחה להתאים לכל סוג של זרמי פסולת בעולם. באותו הרגע ידעתי שזו המכונה היחידה בשבילי. שבוע אחד אני יכול לעשות RDF באיכות הגבוהה ביותר ובשבוע שלאחר מכן צמצומים של חומר לשימוש חוזר ".